Belgijska firma Cintropur z powodzeniem funkcjonuje na światowym rynku już od bardzo wielu lat. W swojej ofercie producent ten posiada przede wszystkim bogatą ofertę urządzeń filtrujących, a także wkładów stosowanych bezpośrednio do nich.

Filtry Cintropur charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, ponieważ wyprodukowane zostały z najlepszych pod względem jakościowym tworzyw syntetycznych. Filtry Cintropur to również doskonała konstrukcja, gwarantująca wygodne użytkowanie oraz bardzo skuteczne filtrowanie wody z wszystkich mogących stanowić zagrożenie zanieczyszczeń fizykochemicznych oraz mikrobiologicznych,

Co warto wiedzieć o wkładach i filtrach Cintropur?

Osobną kwestę stanowią wkłady Cintropur, które zazwyczaj pełnią  bardzo istotną funkcję złoża odpowiedzialnego za zatrzymywanie niewłaściwych związków oraz mikroelementów znajdujących się w ujęciu wody. Dzięki możliwości wymiany ich w wielu nowoczesnych modelach filtrów marki Cintropur, nie stanowią one żadnej trudności w wygodnym oraz komfortowym użytkowaniu. Dodatkową zaletą jest ich stosunkowo niska cena, co przy bardzo dużej wydajności daje szansę na skorzystanie z wyjątkowo atrakcyjnej oferty pod względem opłacalności tego typu inwestycji.  Filtry Cintropur nierzadko dostępne są w kompletach, a jeden taki zestaw może z powodzeniem służyć nawet przez wiele lat.

Poznaj całą gamę produktów Cintropur na https://www.zestudni.pl/cintropur/

Wysoka wydajność i niskie spadki ciśnienia

Wysoka wydajność filtrów Cintropur związana jest jednocześnie z gwarancją niskich spadków ciśnienia. Zaletę samą w sobie stanowi także obudowa, która w przypadku wielu modeli jest przeźroczysta. Dzięki temu możliwe jest bardzo precyzyjne i dokładne utrzymanie stałej kontroli nad stanem wkładu ulegającego zanieczyszczeniom. Ze względu na prostą obsługę, filtry i wkłady Cintropur są stosowane w wielu branżach, m.in. budownictwie mieszkaniowym, gdzie służą m.in. do skutecznej ochrony instalacji sanitarnych.