Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 wreszcie pojawił się na rynku. To aktualnie jeden z najlepiej sprzedających się zmiękczaczy wody dostępnych na polskim rynku! Komu przyda się najbardziej?

Centralne zmiękczanie wody

Ponieważ polska marka Ecoperla działa na polskim rynku od kilku lat, jej popularność rośnie, a oferowane urządzenia są nieustannie doskonalone. Ecoperla Toro 24 to idealny przykład tego, jak można dopasować produkt do potrzeb użytkowników.

Ecoperla Toro 24 został wyposażony w ulepszony model głowicy, dzięki czemu możliwe było zastosowanie wyższej butli, która teraz pomieści aż 24 litry złoża jonowymiennego. To oznacza tylko jedno – lepszą wydajność przy zachowaniu tego samego poboru wody i soli do przeprowadzenia regeneracji.

Najważniejsze zalety Ecoperla Toro 24

Ecoperla Toro 24 niemal natychmiast podbił serca wszystkich osób borykających się z problemem twardej wody. Na rynku wyróżnia się nie tylko nowoczesną estetyką, ale także niewielkimi rozmiarami obudowy, jakością komponentów zastosowanych do produkcji oraz ekonomiczną eksploatacją. Jest łatwy do utrzymania w czystości, a jego obsługa to czysta przyjemność. Urządzenie powstało przede wszystkim z myślą o rodzinach maksymalnie czteroosobowych.

Więcej informacji na temat całej serii Ecoperla Toro znajdziesz w zamieszczonej poniżej recenzji.

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 dostępny jest w dobrych sklepach stacjonarnych oraz internetowych. Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!