Występowanie twardej wody jest w Polsce powszechne. Najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu jest zmiękczacz wody. Wybór odpowiedniego urządzenia stanowi jednak pewne wyzwanie. Zmiękczacze wody mają różne rozmiary, ilość złoża jonowymiennego oraz różną jakość i trwałość. W ofercie polskiej marki Ecoperla pojawiał się właśnie zmiękczacz wody Ecoperla Softcab – propozycja dla najbardziej wymagających Klientów.

Nawet 10 lat gwarancji

Ecoperla Softcab to seria nowoczesnych zmiękczaczy wody stworzona z najlepszych amerykańskich i europejskich komponentów. Wysoka jakość komponentów gwarantuje niezawodność urządzeń, dlatego gwarancja na zmiękczacz wody Ecoperla Softcab trwa nawet 10 lat. Panel sterujący z wyświetlaczem, obudowa oraz mieszacz zostały zintegrowane z głowicą sterującą Clack. Złoże zastosowane w Ecoperla Softcab to monosferyczna żywica jonowymienna najwyższej klasy, gwarantująca skuteczne, ale i oszczędne zmiękczenie wody. Zastosowanie systemu antyzalaniowego oraz wstępnych ustawień głowicy, sprawiają, że zarówno montaż jak i użytkowanie zmiękczacza wody Ecoperla Softcab są intuicyjne, oszczędne i bezpieczne.

Zmiękczacz wody w niewielkiej przestrzeni

Ecoperla Softcab to jednoczęściowe zmiękczacze wody o kompaktowych wymiarach, które zmieszczą się w szafie czy wąskiej wnęce. Każdy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab ma tylko 32 centymetry szerokości, dzięki czemu, miękka woda może być dostępna dla każdego, nawet kiedy ilość miejsca w domu jest ograniczona. Urządzenie występuje w trzech praktycznych wariantach odpowiednich dla różnej wielkości gospodarstwa domowych:

  • Ecoperla Softcab 12 – 12 litrów złoża, odpowiedni dla 1-2 osób, idealnie sprawdzi się jako zmiękczacz do mieszkania
  • Ecoperla Softcab 25 – 25 litrów żywicy jonowymiennej, odpowiedni dla średniej rodziny, dla 3-4 osób
  • Ecoperla Softcab 35 – aż 35 litrów złoża, zmiękczacz wody dla dużych gospodarstw domowych czy instalacji, gdzie woda jest bardzo twarda

Montaż urządzenia można przeprowadzić samodzielnie lub z pomocą hydraulika. Producent nie wymaga zamówienia profesjonalnej usługi montażu dla utrzymania gwarancji. Postaw na wygodę i najwyższą jakość i już dziś wybierz swój zmiękczacz wody Ecoperla Softcab.