Centralny zmiękczacz wody jest jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się problemu, jaki stanowi wysoki stopień twardości. To przede wszystkim kamienny osad, prowadzący do awarii i utrudnionego sprzątania. Najlepszy sposób na poradzenie sobie z tym kłopotem w przypadku dużych gospodarstw domowych? Ciekawą propozycję stanowi nowy produkt polskiej marki Ecoperla – Ecoperla Toro 35!

Polska marka Ecoperla staje się coraz bardziej znana na polskim rynku uzdatniania wody. Z roku na rok wprowadza wiele nowych innowacji. Oferowane produkty są przeznaczone do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. Gama produktów obejmuje zarówno rozwiązania przeznaczone do oczyszczania wody z wybranego miejsca poboru (filtry kuchenne), jak i na całą instalację. Wszystkie powstają z myślą o tym, by ich obsługa była prosta i wygodna, a koszty eksploatacji jak najniższe. W dodatku dla projektantów marki istotne było, aby rozwiązania działały naprawdę wydajnie, a przy tym były jak najmniej narażone na awarie. Wszystkie powstają na terenie Europy.

Obecnie można zaobserwować dość spore zapotrzebowanie na zmiękczacze wody. Problem twardej wody daje się we znaki w wielu gospodarstwach domowych. Ecoperla chciała jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby osób poszukujących takich rozwiązań. Z tego właśnie powodu w ofercie można znaleźć kilka różnych serii zmiękczaczy wody. Jednym z najbardziej znanych i docenianych produktów jest Ecoperla Toro. Do tej pory był dostępny w wersji z 24 litrami żywicy jonowymiennej. To jednak model wystarczający dla czteroosobowych rodzin. Co z większymi gospodarstwami domowymi?

Jak Ecoperla Toro stał się serią?

Ecoperla Toro cieszył się dużą popularnością, jednak z jego wyboru musiało zrezygnować wielu klientów wymagających nieco większej wydajności. Marka postanowiła odpowiedzieć na zapotrzebowanie, a z Ecoperla Toro uczynić serię. Alternatywę dla Ecoperla Toro 24 stanowi Ecoperla Toro 35 – obecnie jeden z największych kompaktowych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku. To urządzenie jest dobrym wyborem, jeśli:

  • W gospodarstwie domowym mieszka 5-6 osób
  • W gospodarstwie domowym jest duże zużycie wody
  • W gospodarstwie domowym jest dużo miejsc poboru wody
  • Woda charakteryzuje się wysokim stopniem twardości

Ecoperla Toro 35 posiada aż 35 litrów wysokiej jakości żywicy jonowymiennej. Tak duża powierzchnia filtracyjna zapewnia odpowiednio długi czas kontaktu wody ze złożem, równomierną wymianę jonową oraz rzadszą regenerację niż w przypadku mniejszych pojemności zmiękczaczy wody. Najczęściej do dużych gospodarstw domowych proponowane są dwuczęściowe zmiękczacze wody, jednak są trudniejsze do utrzymania w czystości i zajmują nieco więcej miejsca. W tym przypadku nadal mamy zachowaną kompaktową obudowę, co stanowi ogromny plus.

Ecoperla Toro 35 – moc zalet!

Cechy wypisane wyżej to jednak nie wszystkie zalety kompaktowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35. Jest ich znacznie więcej:

  • Łatwy montaż – dzięki swojej niezwykłej budowie Ecoperla Toro 35 jest znacznie prostszy w montażu niż większość kompaktowych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku uzdatniania wody. W jego przypadku najpierw należy podłączyć butlę ze złożem, a następnie całą resztę obudowy. Montażem możesz zająć się samodzielnie. Wykorzystaj węże przyłączeniowe, by proces był jeszcze łatwiejszy
  • Ecoperla Perfect System – Ecoperla Toro 35 mimo dużej ilości złoża filtracyjnego, z pewnością nie jest drogim w utrzymaniu zmiękczaczem wody. O to, aby koszty eksploatacji były jak najniższe dba Ecoperla Perfect System. Są to doskonale dobrane ustawienia głowicy sterującej, które zapewniają najmniejsze możliwe ilości wody i soli pobierane na regenerację. Dzięki temu eksploatacja jest naprawdę tania. Ponadto Ecoperla Perfect System dba o zrównoważoną pracę i mniejsze prawdopodobieństwo wystąpienia awarii
  • Monosferyczna żywica jonowymienna – Ecoperla Toro 35 jest wyposażony w naprawdę wysokiej jakości, certyfikowane złoże filtracyjne. To żywica monosferyczna, której każda cząsteczka jest taka sama. To jest równoznaczne z równomierną wymianą jonową. Złoże charakteryzuje się także ogromną trwałością
  • aż 10 lat gwarancji – Ecoperla Toro 35 jest objęty 10-letnim okresem gwarancyjnym

To jednak nie wszystko! Aktualnie dostępne na rynku zmiękczacze wody z serii Ecoperla Toro są wyposażone w ulepszony model głowicy sterującej. W praktyce oznacza to jeszcze łatwiejszą obsługę i programowanie oraz ponadprzeciętną skuteczność zmiękczania wody.

10 lat gwarancji

Warto również wziąć pod uwagę warunki gwarancyjne przy doborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego. Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Toro są objęte aż 10-letnią gwarancją! Tak dobre warunki świadczą o trwałości zastosowanych komponentów.

To produkt, który sprosta Twoim wymaganiom!

Ecoperla Toro 35 jest zmiękczaczem wody, który spodoba się osobom, szukającym wydajnego urządzenia. To produkt, który doskonale spełnia swoją funkcję, a przy tym nie generuje wysokich kosztów eksploatacyjnych. Szukaj w dobrych sklepach!

Oto dokładne informacje o Ecoperla Toro 35: https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Toro-35/658