Wysoki stopień twardości oraz nadmiernie wysokie stężenie żelaza, manganu i jonów amonowych to tylko niektóre z problemów, jakimi może się charakteryzować woda ze studni głębinowej. Bardzo częstym problemem jest także nieodpowiednia jej barwa. Sposobem na pozbycie się tych nieprawidłowości utrudniających korzystanie z ujęcia, może być odpowiednai mieszanka złóż filtracyjnych.

Które kompaktowe stacje wielofunkcyjne warto wziąć pod uwagę?

Wielofunkcyjna stacja kompaktowa polskiej marki Ecoperla Multicab to nowoczesne, energooszczędne urządzenie filtracyjne. Pozwala na skuteczne obniżenie kosztów oczyszczania wody, a także eksploatacji samego urządzenia. Dobór optymalnych ustawień głowicy sterującej umożliwia użytkownikom przeprowadzenie dokładnej filtracji i regeneracji. Jednocześnie, dzięki doświadczeniu specjalistów polskiej marki Ecoperla, stacja może bezawaryjnie działać przez długi okres czasu.

Jakie złoże najlepiej oczyści wodę z tylu zanieczyszczeń?

Zastosowane w Ecoperla Multicab złoże wielofunkcyjne to starannie dobrana mieszanka filtracyjnych substancji, która charakteryzuje się wysoką wydajnością. Układa się ono w warstwy, dzięki którym przepływająca woda pozbawiana jest niepożądanych zanieczyszczeń. Złoże wielofunkcyjne Ecoperla cechuje się długą żywotnością oraz zapewnia dokładny proces oczyszczania.