Przystosowany do wielu systemów filtrujących Ecoperla Elixir to wkład pozwalający na uzyskanie doskonałych właściwości wody. Podnosi jej pH, dzięki czemu użytkownicy zyskują wodę alkaliczną. Na dodatek jest ona mineralizowana znacznie szybciej, niż ma to miejsce w przypadku produktów konkurencyjnych.

Parametry otrzymywanej wody zbliżone są do właściwości cieczy pozyskiwanej z uzdrowiskowych źródeł. Dzięki temu zapewnia ona użytkownikom doskonałą kondycję i dobre samopoczucie.

Czy wkład Ecoperla Elixir sprawdzi się w każdym domu?

Wkład rewitalizujący polskiej marki Ecoperla Elixir sprawdza się zarówno jako filtr samodzielny, jak i element systemu filtracyjnego. Może być wykorzystywany w wielu rodzajach kuchennych systemów, korzystających między innymi z odwróconej osmozy, ultrafiltracji czy nanofiltracji. Doskonale sprawdza się jako finalny etap filtracji i pasuje do większości tego rodzaju urządzeń, a nawet może być montowany do instalacji bezpośrednio.

Wspomaganie organizmu i eliksir młodości

Właściwości uzyskanej w wyniku filtracji i rewitalizacji wody pozwalają użytkownikom na czerpanie wielu korzyści prozdrowotnych. Woda alkaliczna zapobiega chorobom serca i mięśni, a także nadciśnieniu. Ułatwia utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu i korzystnie wpływa na regenerację, zapewniając zdrowy tryb życia.

Poznaj Ecoperla Elixir, przeczytaj: https://www.krainawody.pl/675-wklad-rewitalizujacy-ecoperla-elixir.html