Wysoki stopień twardości wody to bardzo popularny problem w Polsce. Dotyka on nie tylko użytkowników wody miejskiej, ale również właścicieli własnych ujęć. Właśnie dlatego rynek zmiękczaczy wody bardzo dynamicznie się rozrasta. Polska marka domowych filtrów do wody Ecoperla nie pozostaje jednak w tyle, lecz wysuwa się na prowadzenie na tle konkurencji, prezentując coraz to nowsze produkty. W połowie 2021r. mamy okazję być świadkami kolejnej premiery – serii zmiękczaczy wody Ecoperla Vita!

Dla kogo jest przeznaczona seria zmiękczaczy wody Ecoperla Vita?

Prezentując linię zmiękczaczy wody, projektanci marki Ecoperla stworzyli coś zupełnie nowego i zaoferowali urządzenia w dwóch zupełnie różnych rozmiarach. Mniejszy model idealnie sprawdzi się dla potrzeb dwuosobowej rodziny bądź mieszkania w bloku. Większa wersja będzie natomiast odpowiednia dla domków jednorodzinnych lub przy większym zapotrzebowaniu na wodę.

Co znajdziemy w środku?

Obydwa modele są bogato wyposażone. Wysokiej jakości komponenty, w tym głowica sterująca firmy Clack oraz monosferyczna żywica jonowymienna zamknięte są w solidnym, odpornym na uszkodzenia, a przy tym eleganckim kabinecie ze zdejmowaną pokrywą. Dodatkową zaletą są wymiary kabinetów. Obydwa modele różnią się jedynie wysokością, a wąska obudowa pozwala na montaż zmiękczacza wody nawet w ciasnych wnękach.

Długa gwarancja na zmiękczacze wody Ecoperla Vita 12 i Ecoperla Vita 25 to kolejna seria urządzeń od polskiej marki Ecoperla, którą można zamontować samodzielnie wraz ze szczegółową instrukcją, dołączoną do zestawu! Gwarancję możemy wydłużyć nawet do 10 lat, a co więcej, zmiękczacze wody Ecoperla Vita znajdziemy w profesjonalnych sklepach internetowych w naprawdę przystępnych cenach.