Polska marka Ecoperla niejednokrotnie zaskoczyła wszystkich premierą nowego urządzenia, które wyróżniało się na tle konkurencji. Tym razem również nie zawiodła, prezentując nową, kompaktową i całkowicie innowacyjną odwróconą osmozę. Poznajcie nową perełkę Ecoperla Revo!

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo została stworzona specjalnie dla fanów innowacyjnych urządzeń. To designerski system, który idealnie wkomponuje się w wystrój nowoczesnych bądź minimalistycznych wnętrz. Co więcej, jego funkcjonalność oraz liczne inteligentne rozwiązania czynią z niego niemal bezobsługowy system, który zapewni w każdej chwili bezpieczną, smaczną oraz krystalicznie czystą wodę do spożycia!

Wydajna filtracja wody pod kontrolą

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo przygotowuje idealnie czystą wodę, oczyszczając ją z zanieczyszczeń chemicznych, mechanicznych oraz mikrobiologicznych. System filtruje wodę w trzech etapach:

  • Wkład wstępny usuwa cząstki mechaniczne oraz zanieczyszczenia chemiczne
  • Membrana osmotyczna o wydajności 600 GPD pozbywa się najmniejszych zanieczyszczeń, w tym mikroplastików, bakterii, wirusów i pestycydów
  • Wkład końcowy, który szlifuje smak, zapach i barwę wody

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo dba o bezpieczeństwo, kontrolując przy tym higieniczny przebieg filtracji. Wbudowany mikroprocesor na bieżąco monitoruje pracę, dzięki czemu podczas nieużytkowania filtra przez dłużej niż 24 godziny załącza automatyczne płukanie wkładów. Takie rozwiązanie to sposób na zachowanie najwyżej higieny.

Co więcej, Ecoperla Revo została wyposażona w rewolucyjną wylewkę do wody filtrowanej. Posiada ona specjalny wyświetlacz, na którym widoczne są następujące wskaźniki:

  • Kropelka – jej kolor wskazuje jakość wody, mierzoną na podstawie TDS
  • Obwódka kropelki – sygnalizuje swoim kolorem czas pozostały do wymiany wkładów

Rewolucyjne rozwiązania

Ecoperla Revo wyposażona jest w szereg usprawnień, które wyręczają użytkownika i zapewniają bezproblemową, komfortową eksploatację. Jednym z takich rozwiązań jest wbudowana niezwykle cicha pompa ciśnieniowa, która zapewnia pobór wody na poziomie 1,6 litra na minutę. Użytkownik może cieszyć się czystą i smaczną wodą niemal w każdej chwili!

Urządzenie informuje także o wystąpieniu awarii, np. braku ciśnienia, wycieku bądź konieczności wymiany wkładów za pomocą sygnału dźwiękowego. Co więcej, umieszczona na froncie obudowy dioda sygnalizuje zużycie konkretnego wkładu bądź membrany osmotycznej.

Nowoczesna budowa tego filtra kuchennego wpływa na minimalny odrzut do kanalizacji. W przypadku Ecoperla Revo to tylko litr odrzutu na dwa litry oczyszczonej wody, co w porównaniu ze starszymi systemami odwróconej osmozy wypada niezwykle oszczędnie!

Ekspresowy serwis i bezproblemowa instalacja

Ecoperla Revo to system bardzo przyjazny podczas montażu. Na obudowie zostały umieszczone szczegółowe oznaczenia, informujące o miejscach podłączenia konkretnych wężyków oraz zasilania. Co więcej, brak zbiornika na magazynowanie wody sprawia, że system nie zajmuje wiele miejsca i można zamontować go dowolnie w pionie lub w poziomie!

Sama czynność wymiany wkładów jest prosta i bardzo szybka. Wystarczy odkręcić zużyte wkłady oraz przykręcić nowe! Sam serwis potrwa tylko kilka chwil.

Zadbaj o zdrowie i środowisko z Ecoperla Revo!

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo jest pełna korzystnych dla użytkownika rozwiązań. Nie wymaga wiele czasu i uwagi, jednocześnie samodzielnie dba o przebieg pracy oraz informuje o wszelkich niedogodnościach. To inteligentny, nowoczesny system odwróconej osmozy, który zadba o wygodę, zdrowie, a także o środowisko! Dzięki niemu nie trzeba już dźwigać zgrzewek z wodą butelkowaną, a przy tym generować dużej ilości plastiku. To zdecydowanie ekologiczne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym domu!