Wkłady do uzdatniania wody kranowej spełniają wiele funkcji – zmiękczają, oczyszczają, mineralizują wodę. Ale tylko jeden uzdatnia wodę w taki sposób, by wykazywała ona udowodnione właściwości prozdrowotne.

O czym mowa?

Mowa o wkładach polskiej marki Ecoperla Elixir i wodzie alkalicznej. Woda ta cechuje się bardzo wysoką zawartością magnezu oraz zasadowym pH, wynoszącym 9, 5. Takie jej właściwości determinują niezwykle korzystny wpływ na organizm. Mowa chociażby o zlikwidowaniu nieregularnej pracy serca, bólów głowy i stawów, skurczów mięśni, drażliwości i nerwowości czy problemów ze snem. Taka woda alkaliczna dodaje energii i bardzo korzystnie wpływa na wygląd, poprawiając zauważalnie kondycje skóry, włosów i paznokci.

Zdrowa woda na wagę złota

Woda alkaliczna to wciąż deficytowy towar, trudno dostępny w sklepach. A jeśli już się pojawi – kosztuje naprawdę sporo. Warto zatem pomyśleć o bardziej ekonomicznym i wygodniejszym, nie wymagającym biegania po sklepach sposobie, aby zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny. wystarczy odkręcić kran z wodą i zastosować wkład rewitalizujący, aby móc pozbyć się niedoborów magnezu i zakwaszeniu organizmu, czyli bardzo częstych przypadłości. Nawodnisz organizm i uzdrowisz go – a wszystko to bez radykalnych zmian stylu życia.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir