Potrzebujesz wody do picia na co dzień, ale szukasz też sposobu na idealną wodę do jonizacji, ponieważ jesteś wielbicielem zdrowych rozwiązań? Przedstawiamy Ecoperla Profine Zero – niezwykły system odwróconej osmozy polskiej marki, który zapewnia czystą wodę z naturalnie występującymi w niej minerałami.

Prawdziwa gratka dla właścicieli jonizatorów wody

Ecoperla Profine Zero to produkt najwyższej jakości, który nie wytwarza wody pozbawionej minerałów, nie potrzebuje też oddzielnego mineralizatora do działania. Zachowanie naturalnie występujących minerałów jest możliwe, ponieważ ten produkt ma wbudowany mieszacz. Ilość minerałów w wodzie zależy tylko i wyłącznie od osoby korzystającej z filtrowanej wody.

Woda gotowa do jonizacji

Woda po filtracji za pomocą Ecoperla Profine Zero może podlegać procesowi jonizacji. Jak wiadomo, jonizator wody potrzebuje cieczy o zredukowanym zasoleniu, a w tym przypadku przy pomocy mieszacza można ustawić dowolny poziom „ppm” na wyjściu.

Producenci jonizatorów wody polecają wstępne oczyszczanie wody ze względu na ochronę tego urządzenia przed nadmiernym osadzaniem się kamienia, który może powodować awarie.

Elegancki system dopasowany do każdej kuchni

Ecoperla Profine Zero to wkłady, membrany oraz dynamiczny zbiornik ciśnieniowy zamknięte w niewielkiej, aczkolwiek bardzo eleganckiej obudowie.  Mieści się nie tylko w szafce tuż pod zlewem, ale nawet kuchennej szufladzie.

Do działania nie potrzebuje prądu. Nie trzeba stosować żadnej pompy ciśnieniowej, reduktora ciśnienia. Nie musisz też dokupować zbiornika zewnętrznego. Użytkownicy praktycznie nie zauważą, ani tez nie usłyszą obecności tego małego cudeńka.

Koniec z dźwiganiem butelek

To urządzenie zapewnia wodę najwyższej jakości, bezpieczną oraz pełną niezbędnych dla organizmu minerałów. Wreszcie można zapomnieć o dźwiganiu ciężkich zgrzewek wody butelkowanej.  Ecoperla Profine Zero nie ma sobie równych także pod względem  poboru przefiltrowanej wody. Woda leci z kraniku z prędkością trzech litrów na minutę. Przy tym warto też pochwalić się odrzutem do kanalizacji – to tylko 2 litry na litr gotowego produktu.

Stały dostęp do pysznej wody

Twoja rodzina może korzystać z wody najwyższej jakości. Przyda się do przygotowania pysznych potraw, aromatycznych kaw i herbat, zup. Ecoperla Profine Zero sprawia, że przefiltrowaną wodę można czerpać bez przeszkód i bez przerwy. To jeden z najbardziej dopracowanych systemów odwróconej osmozy dostępnych na rynku.