Na początku tego roku miała miejsce premiera wkładu rewitalizującego wodę od polskiej marki Ecoperla Elixir. Jest to specjalne urządzenie, dzięki któremu można uzyskać aż trzy rodzaje wody: alkaliczną, wodorową oraz mineralną, jednak niepozostawiającą osadu.

Woda alkaliczna

To woda o wysokim, zasadowym pH przekraczającym 7. Taka woda doskonale nawadnia organizm, usuwa wolne rodniki, które są odpowiedzialne za złe samopoczucie. Taka woda lepiej transportuje tlen do komórek, w taki sposób powstrzymywany jest proces starzenia się.

Aktywny wodór

Dobroczynne właściwości wolnego wodoru są znane już od lat 80-tych ubiegłego wieku. Jest pomocny w leczeniu wielu chorób. Taką wodę można uzyskać na kilka sposobów. Świetnie wzmacnia układ immunologiczny, zwalcza zakwasy i otyłość, pomaga przy wielu poważnych schorzeniach.

Woda pełna magnezu

Magnez to jeden z najważniejszych minerałów w organizmie. Jego odpowiednia ilość łagodzi stres, ma wpływ na koncentrację, poprawia sen. Ecoperla Elixir dostarcza go 5 razy więcej niż przeciętny mineralizator obecny w systemach odwróconej osmozy. Codziennie jesteśmy narażeni na niedobór tego składnika w diecie, więc warto zadbać o jego odpowiednie uzupełnienie, a suplementy diety mogą nie być wystarczające.

Ecoperla Elixir można zakupić u dystrybutorów marki Ecoperla.