Odpowiednie nawodnienie jest bardzo ważną kwestią, niezależnie od wieku. Czy wiedziałeś, że już utrata 1% wody z organizmu może spowodować odwodnienie, bóle i zawroty głowy, pragnienie? Przy 15% czeka nas śmierć. Wody bez przerwy ubywa, a więc należy uzupełniać jej braki. Jak to robić poza domem? Z butelką z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott to proste!

Zadbaj o siebie – zyskaj wiele korzyści!

Woda jest bardzo ważna i pełni wiele ról w organizmie. To od niej w dużej mierze zależy właściwe wchłanianie składników odżywczych, usuwanie toksyn, funkcjonowanie narządów. Warto wiedzieć o tym, że jej ilość w organizmie jest zmienna. Powinniśmy dostarczać dokładnie tyle, ile wypijamy, niezależnie od wieku, miejsca zamieszkania, płci i wielu innych zmiennych. Warto sobie obliczyć, ile wody powinniśmy pić. W Internecie bez problemu znajdziemy takie przeliczniki. O tym, aby codziennie dbać o wypijanie odpowiedniej ilości płynów czasem trudno jest pamiętać. Sposobem, który może nas wspomóc w wyćwiczeniu dobrego nawyku jest butelka wielokrotnego użytku! Fajnie, jeśli jest nie tylko bezpieczna dla zdrowia, ale oprócz tego w pełni przyjazna środowisku.

Ecoperla Ecobott – gadżet, który weźmiesz wszędzie!

Odpowiedzią na codzienne potrzeby związane z odpowiednim nawodnieniem jest butelka wielorazowa! Dobrą propozycją może być nowość od polskiej marki Ecoperla – butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott. To niezwykły gadżet, który możesz zabrać ze sobą wszędzie, napełnić ulubionym napojem i cieszyć się nim, niezależne od tego, gdzie jesteś!

Woda to podstawowy napój i to właśnie ją powinniśmy pić w ciągu dnia. Nie każdemu smakuje ta z kranu, jednak nie warto jej też zastępować plastikowymi butelkami jednokrotnego użytku. Dlaczego? Przede wszystkim to spore wydatki, choć często nie zdajemy sobie z nich sprawy. Tutaj dobrym rozwiązaniem może być filtr kuchenny w postaci odwróconej osmozy lub ultrafiltracji. Dzięki takiemu urządzeniu czystą wodą możemy cieszyć się w każdym miejscu, o każdym czasie. Ecoperla Ecobott jest z kolei sposobem, by smaczną i dobrze oczyszczoną wodą cieszyć się poza domem.

Ecoperla Ecobott jest uznawana za jedną z najbardziej ekologicznych butelek na rynku. Wszystko ze względu na to, że jest wytwarzana z naprawdę eco friendly materiału, jakim jest zielony polietylen. Czas najwyższy poznać ją bliżej!

Jak powstaje?

Cała droga butelki Ecoperla Ecobott rozpoczyna się na plantacji trzciny cukrowej. Tam najpierw wzrasta, nawet do 3 metrów i podczas tego wzrostu pochłania z powietrza obecny w nim dwutlenek węgla. Następnie jest ścinana z myślą o produkcji cukru. Odpadem, który pozostaje po produkcji są łodygi trzciny cukrowej, z  których robi się miazgę. Wcześniej były wyrzucane, natomiast teraz są wykorzystywane do robienia polietylenu. To materiał w pełni biodegradowalny i możliwy do recyklingu, który jest w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia i środowiska. Butelka Ecoperla Ecobott jest produkowana z zielonego polietylenu w Holandii. Ten proces nie pochłania dużych ilości wody, energii, nie dochodzi do nadmiernej produkcji dwutlenku węgla do atmosfery.

Ecoperla Ecobott bezpieczna dla zdrowia

Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott jest niezwykle bezpieczna dla zdrowia. Roślinny surowiec i eko polietylen są nie tylko ekologiczne, ale i nie posiadają żadnych związków toksycznych, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia. Butelka nie zawiera BPA, ftalanów, do napoju nie przedostaną się mikroplastiki. Do tego tworzywo jest w pełni neutralne dla napoju przenoszonego wewnątrz – nie zmienia jego smaku, zapachu, ani też barwy.

Praktyczne oblicze Ecoperla Ecobott

Ecoperla Ecobott jest butelką o pojemności 500 mililitrów. Nowoczesny, a jednocześnie uniwersalny design sprawiają, że butelkę można nosić zawsze wszędzie. Świetnie sprawdzi się w przypadku dzieci, dorosłych, nastolatków. Jest lekka i bardzo poręczna, a jej wymiary i kształt sprawiają, że zmieści się w każdym miejscu – w torbie, w plecaku, w walizce. W zestawie jest karabińczyk, dzięki któremu butelkę można podpiąć na zewnątrz – do szlufki, paska. Dwa otwory pozwalają na wlewanie do środka napojów o różnej gęstości, w tym: wodę, soki, shake, smoothie, zielone herbaty mrożone, odżywki białkowe. Do środka można włożyć także ulubione owoce oraz zioła, kostki lodu. Butelkę Ecoperla Ecobott można bez problemu myć w zmywarce. Jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.

Warto ją mieć!

Butelka z trzciny cukrowej Ecoperla Ecobott jest tym, co zdecydowanie warto mieć w wyposażeniu i przy sobie, jako ciekawy, nowoczesny i naprawdę przydatny gadżet. Świetnie sprawdzi się w przypadku dorosłych, jak i dzieci. Dzięki niej nawodnienie będzie łatwe, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy, a przy tym w pełnej zgodzie z naturą i ekosystemem. Sprawdź już dziś!