Ecoperla to polska marka, w ofercie której znajdziecie rozwiązania do uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. Jeśli potrzebujecie produktu wydajnego, a zarazem oszczędnego, warto przemyśleć właśnie tą propozycję. Jaka jest jej historia i kto za nią stoi?

Ecoperla jest polską marką. Wspierając ją stawiasz na lokalne inicjatywy oraz ich rozwój. To jednak znacznie więcej niż tylko urządzenia do uzdatniania wody. Oferta obejmuje także wsparcie techniczne, stały dostęp do akcesoriów, wiedzę merytoryczną. A kto za tym stoi?

Ecoperla – marka stworzona z pasji

Za tym niezwykłym projektem stoi firma z wieloletnim doświadczeniem w branży uzdatniania wody. Klarsan powstał w 2007 roku, ale historia jest znacznie dłuższa. Właściciel przed założeniem własnej działalności przez lata działał w branży uzdatniania wody. Na podstawie własnych doświadczeń udało mu się zbudować firmę, która kieruje się określonymi wartościami. Filarem jest doświadczenie. Nad projektami pracuje doświadczona kadra inżynierów, którzy podejmują się nawet najbardziej skomplikowanych wyzwań związanych z projektami stacji uzdatniania wody. Każda sprawa traktowana jest priorytetowo, a poszukiwane rozwiązania dobierane do potrzeb oraz dopasowywane do warunków panujących w danym miejscu. Stacje uzdatniania wody powstają z najlepszych komponentów, dokładnie dobieranych i selekcjonowanych. Zanim trafią do oferty są dokładnie sprawdzane. Pochodzą od najlepszych producentów w branży uzdatniania wody, z którymi Klarsan podjął współpracę: Atlas Filtri, Clack, Cintropur, FixaFlex, Lanxess. Ostatnim ważnym filarem jest właśnie współpraca. Firma stawia na komunikację i dobre relacje między działami, kontrahentami, dystrybutorami oraz zleceniodawcami.

Marka Ecoperla powstała z pasji, doświadczenia, ale też potrzeby wyodrębnienia asortymentu dedykowanego tylko i wyłącznie gospodarstwom domowym. Z założenia miały być to rozwiązania wysokiej klasy, wydajne, a zarazem oszczędne w eksploatacji oraz wykonane z najlepszych komponentów.

Oferta firmy Klarsan

Klarsan już od lat tworzy stacje uzdatniania wody w pełni dopasowane do potrzeb. Ich głównym zadaniem jest przygotowanie wody na cele: przemysłowe, medyczne, rekreacyjne oraz socjalno-bytowe. Posiadają własne, doskonale wyposażone laboratorium pomiarowe. Poszczególne etapy współpracy są dopasowywane do potrzeb każdego ze zleceniodawców. Wśród najczęściej podejmowanych działań można wymienić: analizę wody pod kątem fizykochemicznym oraz mikrobiologicznym, wizję lokalną, wstępny wywiad, testy obciążeniowe, dobór metod uzdatniania wody, tworzenie stacji uzdatniania wody, konsultacje, montaż, serwis, obsługę stacji uzdatniania wody oraz szkolenia pracowników z zakresu serwisowania realizacji. Kadra ekspertów pomaga zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Warto się zgłosić po najlepsze rozwiązania, pomagające w uzyskaniu odpowiedniej jakości wody.

Co w asortymencie marki Ecoperla?

Wszystkie urządzenia z oferty marki Ecoperla powstają na terenie Europy przy współpracy z największymi branży uzdatniania wody, takimi jak: Clack czy Lanxess. W ofercie znajdują się filtry kuchenne, urządzenia na cały dom oraz akcesoria. Wszystkie dopracowane w najdrobniejszych detalach.

Własny kanał na YouTube

Polska marka Ecoperla chciała podarować swoim odbiorcom coś więcej niż tylko produkty. Z tego właśnie powodu stworzyła oficjalny kanał, gdzie przekazuje merytoryczną wiedzę na temat uzdatniania wody w przystępny i zrozumiały sposób. Znajdziecie tu recenzje produktów, opisy problemów z jakością wody, które występują najczęściej, filmy instruktażowe.

Dodatkowe profity dla użytkowników

Oferta marki Ecoperla obejmuje stały dostęp do części zamiennych i pomoc techniczną w razie wystąpienia potrzeby. Możesz mieć pewność, że z żadnym problemem lub wątpliwością nie pozostaniesz sam. Co więcej, niektóre produkty marki Ecoperla objęte są 10-letnim okresem gwarancyjnym. To świadectwo jakości oraz trwałości dobranych komponentów. Ponadto urządzenia posiadają specjalnie opracowane systemy wspomagające prawidłowe działanie, zrównoważoną pracę oraz obniżające koszty eksploatacji. Mowa tu o Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System oraz Ecoperla Security System.

Ecoperla chce również brać udział w promowaniu słusznych idei. Z tego powodu powstało właśnie oznaczenie „Think Green with Ecoperla”. To inicjatywa promująca postawę proekologiczną. Znakiem są objęte produkty, które mogą przyczyniać się do ochrony środowiska oraz do wyrabiania proekologicznych nawyków.