Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody, która zadziwia wygodą użytkowania oraz niebywale niskimi kosztami eksploatacyjnymi. To doskonały owoc współpracy polskiej marki Ecoperla oraz światowego producenta Pentair. Jest to urządzenie wprost stworzone do smart domów! Dlaczego warto się zainteresować tym zmiękczaczem wody z WiFi?

Ecoperla Slimline – przemyślany zmiękczacz wody z WiFi

Kompaktowy zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline został przemyślany praktycznie w każdym detalu. To jedno z najnowszych dzieł polskiej marki Ecoperla, która postanowiła połączyć swoje siły ze znaną, międzynarodową korporacją Pentair. W skład serii zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline wchodzą trzy modele: Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17 i Ecoperla Slimline 24. Najmniejszy posiada 14 litrów monosferycznej żywicy jonowymiennej, zaś największy 24 litry złoża zmiękczającego. Seria kompaktowych zmiękczaczy wody z WiFi Ecoperla Slimline pracuje w oparciu o najwyższej klasy komponenty, jak głowica sterująca z elektrozaworami. Oprócz tego w urządzeniach znajdziemy: dźwiękowy alarm poziomu soli, system suchego zbiornika solanki, regeneracją przeciwprądową, solankowanie proporcjonalne, Ecoperla Perfect System.

Co daje funkcja WiFi w zmiękczaczach wody?

Funkcje WiFi daje szereg ciekawych możliwości użytkownikom kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline. Po instalacji zmiękczacza wody oraz uruchomieniu głowicy sterującej, wystarczy zintegrować moduł WiFi z dedykowaną aplikacją CoonnectMySoftener. Aplikacja jest dostępna na telefon lub tablet. Dzięki niej jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować pracę zmiękczacza wody Ecoperla Slimline. Otrzymujemy stały dostęp do informacji związanych z: przepływem i zużyciem wody w wybranym okresie (od dziennego do rocznego), regeneracją, otrzymujemy możliwość włączenia trybu wakacyjnego oraz przypomnień dotyczących uzupełnienia soli tabletkowanej, a także konieczności umówienia wizyty serwisanta. Zmiękczacze wody z WiFi są niezwykle łatwe w obsłudze, a sama aplikacja dostępna w języku polskim. Cały czas wiemy, co się dzieje z naszym urządzeniem.