Włoskie produkty do uzdatniania wody marki Atlas Filtri wykonane są z wysokiej jakości, trwałych materiałów. Znajdują swoje zastosowanie w kuchni, domu, a nawet przemyśle. Długoletnie doświadczenie daje pewność dobrego działania. Wszystkie elementy posiadają obowiązujące atesty.

Filtry Atlas Filtri

Filtry zostały podzielone na serie. Każda z nich ma określone właściwości i przeznaczenie. Seria SX nadaje się do wkładów z pojedynczą uszczelką, która umożliwia uzyskiwanie różnych efektów przy użyciu tego samego sprzętu. Filtry BX współpracują z elementami O-ring. Atlas Filtri Hydra i FA posiadają specjalne systemy do samoczyszczenia. Dzięki temu nie trzeba co chwilę rozmontowywać obudowy i dokonywać wymiany. Można też sporo oszczędzić.

Dla osób działających w przemyśle ciekawym rozwiązaniem będą filtry serii K, nazywane tymi „do zadań specjalnych”. BIG to ulepszone, popularne już na rynku Big Blue.

Atlas Filtri Sanic to seria bakteriostatyczna Na stronie podanej poniżej są także dostępne szczegółowe informacje o innych modelach włoskiego producenta.

Cała oferta Atlas Filtri jest dostępna na: https://www.krainawody.pl/19-filtry-atlas-filtri

Wkłady Atlas Filtri

Wkłady również dzielą się na serie. Wyróżniamy SX, BX, CX i Hydra. Najlepiej stosować je z odpowiadającymi nazwą obudowami. Zapewnia to najwyższe osiągi i najdłuższy czas sprawnego działania. Większość elementów będzie jednak pasowała również do produktów innych firm z branży.