Urządzenia o dużych wydajnościach polecane są osobom, które doświadczają jakichkolwiek problemów lub nieprawidłowości podczas korzystania z ujścia wody użytkowej. Na uwagę zasługuje zwłaszcza seria stacji uzdatniania polskiej marki Ecoperla – Ecoperla Tower. Mogą być one z powodzeniem wykorzystywane nie tylko w domach i budynkach mieszkalnych, ale również mniejszych firmach czy zakładach.

Odpowiednie urządzenia na szczególne potrzeby

Bardzo często zdarza się, że woda nie jest odpowiednio skutecznie uzdatniona. Może być to duży problem zwłaszcza w przypadku studni, ponieważ wysokie stężenie zanieczyszczeń ma ogromny wpływ na nieodpowiednią barwę wody oraz jej ogólną jakość. Zanieczyszczenia mogą stanowić związki organiczne, a także żelazo czy mangan. Najlepszym rozwiązaniem jest urządzenie filtracyjne polskiej marki z serii Ecoperla Sanitower. Zastosowane w nim złoże to optymalna pod względem zawartości mieszanka, która wykazuje wysoką wydajność. W jej działaniu nie są wykorzystywane żadne substancje chemiczne.

10 lat gwarancji

Warto również wziąć pod uwagę warunki gwarancyjne przy doborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego. Wszystkie urządzenia z serii Ecoperla Tower są objęte aż 10-letnią gwarancją! Tak dobre warunki świadczą o trwałości zastosowanych komponentów.

Specjalne systemy zapewniające odpowiednią pracę

Dodatkowym usprawnieniem urządzenia jest współpraca z zestawem parametrów Ecoperla Smart System. Jest to zbiór optymalnych ustawień głowicy sterującej, które pozwalają na bezawaryjną oraz prawidłową pracę urządzenia przez wiele lat. Takie rozwiązanie wpływa korzystnie również na częstotliwość regeneracji.