Branża uzdatniania wody cały czas się zmienia. Bez przerwy powstają nowe rozwiązania, bardziej zaawansowane technologicznie, wydajne, z wykorzystaniem lepszych materiałów. Jedną ze zmian, o których obecnie mówi się najwięcej jest zmiana identyfikacji wizualnej firmy Klarsan.

Klarsan – nowoczesna inżynieria uzdatniania wody

Klarsan działa na polskim rynku już od wielu lat i cieszy się dużą rozpoznawalnością wśród klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Firma zajmuje się tworzeniem rozwiązań z zakresu inżynierii uzdatniania wody przeznaczonej do domów, wody kotłowej, grzewczej, procesowej, przeznaczonej do wież chłodniczych, klimatyzacji, sektora HoReCa oraz na osiedla mieszkaniowe.

W ofercie firmy można znaleźć analizę fizykochemiczną wody przeprowadzaną w profesjonalnym laboratorium, dobór urządzeń, tworzenie wizualizacji i projektów instalacji, montaż, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Klarsan proponuje rozwiązania do uzdatniania wody najwyższej jakości. Firma współpracuje ze znanymi producentami z całego świata. Wśród partnerów można wymienić Clack, Erie, Puricom, Atlas Filtri, Cintropur. Konkretne komponenty i produkty są dobierane na podstawie wywiadów, wizji lokalnej, a także testów przeprowadzanych na próbce z konkretnego ujęcia.

Nowe logo przyciąga wzrok

Nie da się ukryć, że nowe logo przyciąga uwagę. Jest kolorowe, nowoczesne i doskonale wyraża to, czym Klarsan się zajmuje. W sygnecie została zawarta cała ścieżka, jaką przechodzi zanieczyszczona woda zanim zostanie w pełni uzdatniona.

Dowiedz się więcej

Pracownicy Klarsanu czekają na Twoje pytania. Jeśli chcesz poprawić jakość swojej wody, koniecznie zgłoś się drogą telefoniczną lub mailową. Dostaniesz dokładną instrukcję dotyczącą tego, co można zrobić z Twoim problemem.

Wejdź na stronę www.klarsan.pl i poznaj pełną ofertę firmy.

Klarsan - nowa identyfikacja wizualna