stacje wielofunkcyjne Ecoperla

Kompaktowe stacje wielofunkcyjne zyskują na popularności

Wysoki stopień twardości oraz nadmiernie wysokie stężenie żelaza, manganu i jonów amonowych to tylko niektóre z problemów, jakimi może się charakteryzować woda ze studni głębinowej. Bardzo częstym problemem jest także nieodpowiednia jej barwa. Sposobem na pozbycie się tych nieprawidłowości utrudniających korzystanie z ujęcia, może być odpowiednai mieszanka złóż filtracyjnych.

Które kompaktowe stacje wielofunkcyjne warto wziąć pod uwagę?

Wielofunkcyjna stacja kompaktowa polskiej marki Ecoperla Multicab to nowoczesne, energooszczędne urządzenie filtracyjne. Pozwala na skuteczne obniżenie kosztów oczyszczania wody, a także eksploatacji samego urządzenia. Dobór optymalnych ustawień głowicy sterującej umożliwia użytkownikom przeprowadzenie dokładnej filtracji i regeneracji. Jednocześnie, dzięki doświadczeniu specjalistów polskiej marki Ecoperla, stacja może bezawaryjnie działać przez długi okres czasu.

Jakie złoże najlepiej oczyści wodę z tylu zanieczyszczeń?

Zastosowane w Ecoperla Multicab złoże wielofunkcyjne to starannie dobrana mieszanka filtracyjnych substancji, która charakteryzuje się wysoką wydajnością. Układa się ono w warstwy, dzięki którym przepływająca woda pozbawiana jest niepożądanych zanieczyszczeń. Złoże wielofunkcyjne Ecoperla cechuje się długą żywotnością oraz zapewnia dokładny proces oczyszczania.

Posted in Usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych, Usuwanie zanieczyszczeń z wody ze studni, Zmiękczanie wody and tagged .

2 Comments

  1. My na początku chcieliśmy kompaktową stację wielofunkcyjną, jednak na nasze parametry wody byłoby to jednak rozwiązanie troszeczkę przymałe. Założyliśmy więc dwuczęściową stację wielofunkcyjną Ecoperla Multitower. Dobrze, że problemy z jakością wody mamy już za sobą. Kto ich nie doświadczył, ten nawet nie wie, jak ciężko żyje się korzystając z zanieczyszczonej wody na co dzień.

  2. Czy wiadomo jak bardzo zanieczyszczoną wode mozna uzdatnić przez takie cacko? Na razie czekam na wyniki analizy wody, ale woda zostawia już żółte osady na kranach, bardzo mi to przeszkadza. Chciałabym również zmiękczyć wodę, żeby nie mieć problemu z kamieniem już nigdzie, więc takie rozwiązanie multi byłoby idealne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.