Uwaga wszyscy, którzy nadal poszukują swojego idealnego urządzenia zmiękczającego wodę! Pewnie zainteresuje Was odświeżona wersja kompaktowego zmiękczacza wody polskiej marki Ecoperla Slimline CS! Producent wprowadził nowe udogodnienia, które spodobają się każdemu, kto nie lubi przepłacać i nie chce poświęcać wiele czasu i uwagi swojemu urządzeniu. Co się zmieniło?

Cechy charakterystyczne

Zanim zajmiemy się omawianiem zmian wprowadzonych w tych zmiękczaczach wody, warto wspomnieć, dlaczego stały się bestsellerem roku 2017.

Przede wszystkim użytkownicy wybierali te urządzenia ze względu na doskonałą głowicę sterującą działającą w oparciu o elektrozawory. Zaletą jest też jedna z najlepszych na rynku żywic monosferycznych Lewatit. Charakteryzuje się długą żywotnością i bardzo dobrą wydajnością. W dodatku użytkowanie jest bardzo ekonomiczne za sprawą Ecoperla Perfect System, solankowaniu proporcjonalnemu oraz specjalnej odmianie regeneracji. Klientów przyciągały też atrakcyjne warunki gwarancyjne.

Co znalazło się w odświeżonych modelach?

Producenci wprowadzili kilka istotnych usprawnień. Wśród nich warto wymienić:

  • Dźwiękowy sygnał informujący o potrzebie uzupełnienia zbiornika solanki solą tabletkowaną
  • Dodano energooszczędny zasilacz
  • Zmieniono części w układzie solankowania na trwalsze
  • Pojawiła się możliwość zasilania prądem stałym DC
  • Zmieniono konstrukcję elektrozaworów, dzięki temu są mniej awaryjne

Więcej informacji znajdziesz na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Ecoperla Slimline CS – zmiękczacz wody na medal

Kompaktowy zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla Slimline CS to produkty bardzo dobre pod względem jakości. Są wydajne, bezpieczne oraz komfortowe pod względem użytkowania. Warto mieć w swoim domu produkt, któremu można w pełni zaufać.