Jako twardą określa się wodę, w której znajdują się duże ilości minerałów, zwłaszcza wapnia i magnezu, które lubią wytrącać się w postaci brzydkiego osadu osiadającego na sprzętach AGD i armaturze. Twarda woda wymaga stosowania większych ilości mydła, środków czyszczących i piorących, co jest nie tylko nieekonomiczne, ale też niekorzystne dla zdrowia. Sposobem na uzdatnienie wody jest instalacja zmiękczacza wody.

Jaki zmiękczacz wody wybrać?

Wybierając zmiękczacz wody do domu, należy zwrócić uwagę na jego jakość i pojemność. Idealną propozycją wydaje się być zmiękczacz polskiej marki Ecoperla Slimline 24. Ten model wyróżnia innowacyjność i kompleksowość. Obudowa jest trwała i odporna na uszkodzenia, a filtracja sprawna i wyjątkowo skuteczna. Zmiękczacz Ecoperla Slimline 24 usuwa z wody nadmiar jonów twardości, jednocześnie pozostawiając ją zdatną do picia, smaczną i zdrową.

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24

Instalacja Ecoperla Slimline 24 – czego się spodziewać?

Montując w domu Ecoperla Slimline 24, możemy liczyć na znacznie lepszą jakość wody. Ta będzie oczyszczona i miękka, przez co nie będzie wymagała tylu środków czyszczących, zarówno do armatury, jak i do prania. Dzięki temu nie tylko sporo oszczędzimy, ale przede wszystkim nie będziemy psuć sobie zdrowia, atakując skórę nadmiernymi ilościami chemii.

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline

Panel zmiękczacza wody Ecoperla Slimline