Ecoperla to nowa, polska marka na rynku akcesoriów do filtrowania wody, który właściwie od razu zdobyła sobie duże zainteresowanie i zaufanie klientów. Jednym z wyjątkowych produktów, które oferuje jest wkład rewitalizacyjny Ecoperla Elixir, który pomaga osiągnąć wodę żywą jeszcze lepszej jakości.

Jak to działa

Ecoperla Elixir jest nowoczesnym filtrem, który rewitalizuje wodę. Pasuje on do większości tradycyjnych urządzeń do filtrowania. Działa na zasadzie systemu odwróconej osmozy i stanowi doskonałą alternatywę dla wszelkich jonizatorów wody.

Co zyskujemy?

Ecoperla Elixir sprawia, że w wyniku oczyszczania otrzymywana jest woda żywa o najwyższej jakości i wyjątkowo wysokiej wartości pH, sięgającej nawet 9,5. Jest to bezkonkurencyjny wynik, sprawiający, że Ecoperla Elixir jest jednym z najlepszych produktów z tej dziedziny na polskim rynku. Oprócz tego woda alkaliczna powstała w wyniku używania filtra może posiadać aż dziesięć razy więcej magnezu niż otrzymywana w innych urządzeniach.

Dlaczego woda żywa?

Stosowanie wody żywej ma wyjątkowo korzystny wpływ na ludzki organizm. Pomaga ona utrzymać ciało i narządy wewnętrzne w dobrej formie. Działa idealnie w przypadku zakwaszenia organizmu, a także pozwala zmniejszyć ilość wolnych rodników.