złoże wielofunkcyjne do filtracji wody ze studni

Duży wybór stacji wielofunkcyjnych – którą wybrać?

W wielu sytuacjach, jedynym dostępnym w okolicy źródłem wody jest studnia głębinowa. Woda ze studni głębinowej wykorzystywana jest często przez działkowiczów, ale znajduje zastosowanie również w gospodarstwach domowych. Czy jednak jest ona bezpieczna dla zdrowia?

Zanieczyszczenia w wodzie

Niestety, najczęściej woda ze studni głębinowej nie jest wcale zdatna do picia. Dopiero po przefiltrowaniu możliwe jest jej bezpieczne spożywanie. Wszystko przez to, że w wodzie takiej najczęściej występują metale ciężkie. Niemniej jednak, nie są one jedynym problemem. Dodatkowo, woda ze studni głębinowej posiada w wielu przypadkach cząsteczki amoniaku, jak również co najmniej kilku innych zanieczyszczeń.

Jaka stacja wielofunkcyjna?

W sklepach jest dzisiaj wiele filtrów, które usuwają albo amoniak, albo też metale ciężkie. Jednakże, tylko złoże wielofunkcyjne jest przystosowane do usuwania rozmaitych zanieczyszczeń. Ecoperla Multicab zawiera takie złoże wielofunkcyjne, które pozbywa się z wody wszystkiego, co mogłoby być szkodliwe dla człowieka.O tej i innych stacjach wielofunkcyjnych przeczytasz na https://www.zestudni.pl/stacje-wielofunkcyjne/

Przeznaczone do zadań specjalnych

Co więcej, Ecoperla Multicab zajmuje się nie tylko filtracją cząsteczek zanieczyszczających wodę. Jej dodatkowym, ale wcale nie mniej ważnym zadaniem jest pozbycie się z wody nadmiernej jej twardości.

Posted in Usuwanie zanieczyszczeń mechanicznych, Usuwanie zanieczyszczeń z wody ze studni, Zmiękczanie wody and tagged .

One Comment

  1. Wcześniej myśleliśmy, że woda ze studni to same zalety. Przede wszystkim jest tańsza od wodociągowej, a teraz bardzo czekamy aż doprowadzą do nas sieć. Woda, z której korzystamy jest bardzo zanieczyszczona. Planowane prace zaczną się dopiero za 4 lata. Nie wiem co robić do tego czasu…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.