Nowa wersja zmiękczacza wody Erie IQsoft Eco pojawiła się na światowym rynku na początku stycznia. Produkty Erie zawsze były wysoko cenione, jednak nowa wersja serii Erie IQsoft Eco przerosła oczekiwania.

Nowości, o które zadbało Erie

Przede wszystkim Erie zadbało o to, by użytkownicy mieli jeszcze dłuższy dostęp do miękkiej wody. Spowodowało to zoptymalizowanie algorytmu sterującego. Ta zmiana sprawiła także zminimalizowanie soli tabletkowanej zużywanej na regenerację złoża jonowymiennego.

Oprócz tego została dodana także funkcja podświetlenia zbiornika. Dzięki niej nie będzie problemu z dosypaniem soli tabletkowanej nawet w ciemnych pomieszczeniach bez wystarczającego źródła światła.

Ostatnią i najważniejszą nowością jest dodanie funkcji WiFi w zmiękczaczu wody. Dzięki temu zawsze możemy mieć wgląd w pracę urządzenia.

Jak ją zainstalować? Przede wszystkim w panelu sterującym zmiękczacza wody wybierz funkcję, dzięki której połączysz urządzenie z domową siecią. Następnie pobierz aplikację Erie Connect na telefon lub tablet. Warto wspomnieć, że aplikacja jest kompatybilna z systemem IOS oraz Android. Połącz zmiękczacz wody z aplikacją i gotowe.

Teraz możesz:

  • Sprawdzić aktualny przepływ wody
  • Włączyć tryb wakacyjny
  • Sprawdzić zużycie soli regeneracyjnej
  • Sprawdzić zużycie soli

… a to wszystko bez wielokrotnego schodzenia do piwnicy lub kotłowni.

Kliknij po więcej informacji na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Zmiękczacz wody, który zachwyca

Erie znów udowodniło, że tworzy naprawdę dobre produkty zasługujące na uznanie. Są ekonomiczne, wydajne, komfortowe i raczej nie ulegają awariom. To naprawdę ekskluzywne urządzenia, które sprostają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom ceniącym luksus i nowoczesne rozwiązania.