Jako twardą określa się wodę, w której znajdują się duże ilości minerałów, zwłaszcza wapnia i magnezu, które lubią wytrącać się w postaci brzydkiego osadu osiadającego na sprzętach AGD i armaturze. Twarda woda wymaga stosowania większych ilości mydła, środków czyszczących i piorących, co jest nie tylko nieekonomiczne, ale też niekorzystne dla zdrowia. Sposobem na uzdatnienie wody jest instalacja zmiękczacza wody.

Jaki zmiękczacz wody wybrać?

Wybierając zmiękczacz wody do domu, należy zwrócić uwagę na jego jakość i pojemność. Idealną propozycją wydaje się być zmiękczacz polskiej marki Ecoperla Slimline CS 30. Ten model wyróżnia innowacyjność i kompleksowość. Obudowa jest trwała i odporna na uszkodzenia, a filtracja sprawna i wyjątkowo skuteczna. Zmiękczacz Ecoperla Slimline CS 30 usuwa z wody nadmiar minerałów, jednocześnie pozostawiając ją zdatną do picia i zdrową.

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 30

Instalacja Ecoperla Slimline CS 30 – czego się spodziewać?

Montując w domu Ecoperla Slimline CS 30, możemy liczyć na znacznie lepszą jakość wody. Ta będzie oczyszczona i miękka, przez co nie będzie wymagała tylu środków czyszczących, zarówno do armatury, jak i do prania. Dzięki temu nie tylko sporo oszczędzimy, ale przede wszystkim nie będziemy psuć sobie zdrowia, atakując skórę nadmiernymi ilościami chemii.