kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Zażegnaj kłopot twardej wody!

Chyba każda gospodyni domowa, wie jakie konsekwencje niesie ze sobą twarda woda. Wiąże się to z powstawaniem osadów na naszych kranach, zlewach czy czajnikach. Ubrania prane w twardej wodzie są szorstkie i nieprzyjemne w dotyku. Niekorzystnie wpływa ona na naszą skórę i włosy.

Dlatego z pewnością warto rozważyć zakup urządzenia, które rozwiąże problem twardej wody raz na zawsze.

Najlepszy sposób na twardą wodę

Ecoperla Toro to zmiękczacz wody, który wiąże niezwykły design z optymalną skutecznością działania. Nie ma równych w swojej klasie, bowiem filtruje skuteczniej przy pomocy wkładu o mniejszej objętości, niż w innych zmiękczaczach wody.

Nie tylko nowoczesny design

Nowoczesny design wpasuje się doskonale w klimat naszych domów, ciesząc oczy. Jak wiadomo, wygląd to nie wszystko. Producent zapewnia, że zmiękczacz będzie działał bezawaryjnie przez wiele długich lat. Pozwala na to specjalny Ecoperla Perfect System, który dzięki unikatowemu połączeniu głowicy sterującej, dedykowanej specjalnie dla tego modelu oraz systemu przeciwprądowego, sprawia, że urządzenie łączy w sobie niezwykłą skuteczność działania i oszczędność energii, soli i wody. Nawet przez długie lata użytkownicy urządzenie Ecoperla nie stracą nic z jego wydajności i oszczędności eksploatacji.

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Posted in Zmiękczanie wody and tagged , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.