stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multitower

Stacja wielofunkcyjna – profesjonalny multifiltr wody

Jedną z popularniejszych metod na dostarczanie wody do domów jest podłączenie do wodociągów, skąd dostarczana woda musi spełniać wszelkie normy, jeśli chodzi o jakość. Jednak nie każdy ma możliwość skorzystania z takiej opcji. W takim przypadku wykorzystywać trzeba wodę ze studni, która niekoniecznie jest dobrej jakości.

Zanieczyszczenia w wodzie

Badania wody wiejskiej pochodzącej ze studni wykazują, że w większości przypadków nie jest ona zdatna do picia. Najczęstszym problemem, który można zaobserwować jest jej skażenie przez ścieki gospodarcze. Sam problem wody ze studni wynika przede wszystkim z nieodpowiedniego uszczelniania samych studni, do których przenikają różnej maści zanieczyszczenia.

Kolejnym problemem, na który warto zwrócić uwagę jest nadmiar żelaza. Woda ze studni, w której odnotowano zbyt dużą ilość żelaza jest niesmaczna. Tak samo jest z potrawami, które są przygotowywane na jej podstawie.

Jak sobie radzić z zanieczyszczoną wodą?

Problem zanieczyszczonej wody można rozwiązać bardzo szybko. Stacja wielofunkcyjna jest pewnego rodzaju multifiltrem, który idealnie radzi sobie w oczyszczaniu wody. Sam montaż także jest prosty i intuicyjny. Stację instaluje się przy wejściu wody do budynku. Modelem godnym uwagi jest stacja polskiej marki z serii Ecoperla Multitower.

Posted in Usuwanie zanieczyszczeń z wody ze studni, Zmiękczanie wody and tagged , .

3 Comments

  1. Do wody ze studni z wieloma zanieczyszczeniami taka stacja to świetna sprawa – kupowaliśmy parę lat temu moim rodzicom, którzy używają tylko wody ze studni. Mama bardzo zadowolona 🙂

  2. Ciekawy filtr do wody ze studni! Przy wielu zanieczyszczeniach rzeczywiście może zdać egzamin. My czekamy na wyniki analizy wody. Rozumiem, że taka stacja wielofunkcyjna to pewnie nie do każdej wody? BO to by było zbyt piękne 🙂

  3. Słyszałem o tej marce i ich urządzeniach, podobno mają świetną całą ofertę urządzeń do wody ze studni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.