stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multitower

Stacja wielofunkcyjna – profesjonalny multifiltr wody

Jedną z popularniejszych metod na dostarczanie wody do domów jest podłączenie do wodociągów, skąd dostarczana woda musi spełniać wszelkie normy, jeśli chodzi o jakość. Jednak nie każdy ma możliwość skorzystania z takiej opcji. W takim przypadku wykorzystywać trzeba wodę ze studni, która niekoniecznie jest dobrej jakości.

Zanieczyszczenia w wodzie

Badania wody wiejskiej pochodzącej ze studni wykazują, że w większości przypadków nie jest ona zdatna do picia. Najczęstszym problemem, który można zaobserwować jest jej skażenie przez ścieki gospodarcze. Sam problem wody ze studni wynika przede wszystkim z nieodpowiedniego uszczelniania samych studni, do których przenikają różnej maści zanieczyszczenia.

Kolejnym problemem, na który warto zwrócić uwagę jest nadmiar żelaza. Woda ze studni, w której odnotowano zbyt dużą ilość żelaza jest niesmaczna. Tak samo jest z potrawami, które są przygotowywane na jej podstawie.

Jak sobie radzić z zanieczyszczoną wodą?

Problem zanieczyszczonej wody można rozwiązać bardzo szybko. Stacja wielofunkcyjna jest pewnego rodzaju multifiltrem, który idealnie radzi sobie w oczyszczaniu wody. Sam montaż także jest prosty i intuicyjny. Stację instaluje się przy wejściu wody do budynku. Modelem godnym uwagi jest Ecoperla Multitower.

Posted in Usuwanie zanieczyszczeń z wody ze studni, Zmiękczanie wody and tagged , .

One Comment

  1. Do wody ze studni z wieloma zanieczyszczeniami taka stacja to świetna sprawa – kupowaliśmy parę lat temu moim rodzicom, którzy używają tylko wody ze studni. Mama bardzo zadowolona 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.