system nanofiltracji Ecoperla Nano

Czym jest proces nanofiltracji?

Proces nanofiltracji bywa również nazywany odwróconą osmozą niskociśnieniową, ponieważ łączy w sobie cechy ultrafiltracji oraz osmozy odwróconej. Nanofiltracja zajmuje się podziałem składników ciekłych i gazowych wody, nawet jeżeli cząsteczki te posiadają różne rozmiary.

Za pomocą odpowiedniego systemu nanofiltracji możliwe jest uzdatnienie i delikatne zmiękczenie wody oraz pozbycie się wszystkich szkodliwych zanieczyszczeń.

O membranie nanofiltracyjnej

Kluczową rolę w systemach nanofiltracyjnych odgrywają odpowiednie membrany filtracyjne. Odpowiadają one za skuteczny przepływ separowanej mieszaniny w kierunku prostopadłym lub równoległym do powierzchni zastosowanej membrany. Dzięki temu nanofiltracja umożliwia podział substancji mineralnych, związków organicznych oraz mas cząsteczkowych. W ten sposób można uzyskać wodę o doskonałej czystości, a zarazem bogatą we wszystkie wartościowe składniki.

Ecoperla Nano – najlepsza jakosć

Do najdoskonalszych i najskuteczniejszych systemów nanofiltracyjnych na rynku polskim należy Ecoperla Nano. Został on przygotowany przede wszystkim z myślą o właścicielach jonizatorów wody. Za jego pomocą możliwa jest bardzo skuteczna ochrona jonizatorów wody przed awarią, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności.

Posted in Poprawa jakości wody pitnej and tagged , , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.