wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir do każdego systemu odwróconej osmozy

Co zamiast mineralizatora wody do odwróconej osmozy?

Przystosowany do wielu systemów filtrujących Ecoperla Elixir to wkład pozwalający na uzyskanie doskonałych właściwości wody. Podnosi jej pH, dzięki czemu użytkownicy zyskują wodę alkaliczną. Na dodatek jest ona mineralizowana znacznie szybciej, niż ma to miejsce w przypadku produktów konkurencyjnych.

Parametry otrzymywanej wody zbliżone są do właściwości cieczy pozyskiwanej z uzdrowiskowych źródeł. Dzięki temu zapewnia ona użytkownikom doskonałą kondycję i dobre samopoczucie.

Czy wkład Ecoperla Elixir sprawdzi się w każdym domu?

Wkład rewitalizujący polskiej marki Ecoperla Elixir sprawdza się zarówno jako filtr samodzielny, jak i element systemu filtracyjnego. Może być wykorzystywany w wielu rodzajach kuchennych systemów, korzystających między innymi z odwróconej osmozy, ultrafiltracji czy nanofiltracji. Doskonale sprawdza się jako finalny etap filtracji i pasuje do większości tego rodzaju urządzeń, a nawet może być montowany do instalacji bezpośrednio.

Wspomaganie organizmu i eliksir młodości

Właściwości uzyskanej w wyniku filtracji i rewitalizacji wody pozwalają użytkownikom na czerpanie wielu korzyści prozdrowotnych. Woda alkaliczna zapobiega chorobom serca i mięśni, a także nadciśnieniu. Ułatwia utrzymanie odpowiedniego poziomu cholesterolu i korzystnie wpływa na regenerację, zapewniając zdrowy tryb życia.

Poznaj Ecoperla Elixir, przeczytaj: https://www.krainawody.pl/675-wklad-rewitalizujacy-ecoperla-elixir.html

Posted in Poprawa jakości wody pitnej and tagged .

3 Comments

  1. Zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco zdecydowanie można zaliczyć do tych bardziej luksusowych z wyższej półki. Niemniej jednak wyłożona na nie kwota podlega szybkiej rekompensacie. Mało jest na rynku aż tak bardzo ekonomicznych zmiękczaczy wody, których nie trzeba nadzorować. To bardzo dobrze przemyślane produkty.

  2. No rzeczywiście coś tam czytałam o tej wodzie alkalicznej. Tylko czy rzeczywiście ten wkład działa tak jak np. jonizator? Nie znam się na chemii, ale opinie o tym wkładzie są świetne. Ciekawa jestem, chyba dokupię do mojej RO5.

  3. Dobra opcja, na pewno lepsza niż picie surowej wody z kranu. Ja się trochę boję, a taka osmoza z wkładem mineralizującym – bomba. Przynajmniej mam pewnośc, że to co piję jest dobrej jakości i nie ma w tym nic wątpliwego pochodzenia, jak chociażby woda z plastikowych butelek…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.