wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir

3 najważniejsze cechy wkładu rewitalizującego Ecoperla Elixir

Na początku tego roku miała miejsce premiera wkładu rewitalizującego wodę od polskiej marki Ecoperla Elixir. Jest to specjalne urządzenie, dzięki któremu można uzyskać aż trzy rodzaje wody: alkaliczną, wodorową oraz mineralną, jednak niepozostawiającą osadu.

Woda alkaliczna

To woda o wysokim, zasadowym pH przekraczającym 7. Taka woda doskonale nawadnia organizm, usuwa wolne rodniki, które są odpowiedzialne za złe samopoczucie. Taka woda lepiej transportuje tlen do komórek, w taki sposób powstrzymywany jest proces starzenia się.

Aktywny wodór

Dobroczynne właściwości wolnego wodoru są znane już od lat 80-tych ubiegłego wieku. Jest pomocny w leczeniu wielu chorób. Taką wodę można uzyskać na kilka sposobów. Świetnie wzmacnia układ immunologiczny, zwalcza zakwasy i otyłość, pomaga przy wielu poważnych schorzeniach.

Woda pełna magnezu

Magnez to jeden z najważniejszych minerałów w organizmie. Jego odpowiednia ilość łagodzi stres, ma wpływ na koncentrację, poprawia sen. Ecoperla Elixir dostarcza go 5 razy więcej niż przeciętny mineralizator obecny w systemach odwróconej osmozy. Codziennie jesteśmy narażeni na niedobór tego składnika w diecie, więc warto zadbać o jego odpowiednie uzupełnienie, a suplementy diety mogą nie być wystarczające.

Ecoperla Elixir można zakupić u dystrybutorów marki Ecoperla.

Posted in Poprawa jakości wody pitnej and tagged , .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.